Sukcesja spotkania informacyjne


Zapraszamy na spotkanie informacyjne z zakresu sukcesji.
Termin spotkania jest ustalany indywidualnie. Podczas spotkania przeprowadzimy wstępna analizę Państwa biznesu i analizujemy kierunki działania prowadzącego do skutecznej sukcesji.
Sukcesja jest złożonym zagadnieniem. Może to być zarówno proces przekazania zarządu w prowadzonej działalności następcom prawnym, jak również zabezpieczenia przedsiębiorców, spółek czy samych następców prawnych na wypadek śmierci przedsiębiorcy lub wspólnika spółki.
Przeprowadziliśmy już wiele sukcesji. Nasze doświadczenie w tym zakresie jest gwarancją realnego i bezkolizyjnego przeprowadzenia tego procesu

Formularz kontaktowy


>>Zapoznaj się z Polityką Prywatności<<

Pełna treść zgody na przetwarzanie danych osobowych
Uchman i Partnerzy sp. zo.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Diamentowa 2, 20-447 Lublin ("Spółka"), informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Spółkę w celu: odpowiedzi na zadane pytanie, ustosunkowanie się do przekazanej informacji lub przekazywania informacji o produktach i usługach oferowanych przez Spółkę. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne.