Oferty pracy

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Radca Prawny/Aplikant Radcowski
Asystent/ka Działu Prawnego/umowa zlecenia

Miejsce pracy: Lublin

Opis stanowiska:

• Przygotowywanie opinii prawnych i podatkowych związanych z bieżącą działalnością kancelarii
• Reprezentowanie klientów kancelarii  przed sądem lub innymi organami wymiaru sprawiedliwości
• Świadczenie pomocy prawnej w zakresie działalności kancelarii

Wymagania:

• Uprawnienia do wykonywania zawodu Doradcy Podatkowego lub chęć przystąpienia do egzaminu
• Znajomość prawa finansowego, procedur administracyjnej i cywilnej
• Zaangażowanie w tworzenie nowych rozwiązań z zakresu powierzonych zadań
• Mile widziana znajomość jednego z języków obcych: angielski, niemiecki, francuski, rosyjski

Pożądane cechy:

• Terminowość
• Skrupulatność
• Umiejętność pracy w zespole
• Umiejętność dobrej organizacji pracy
• Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

• Umowa zlecenia
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Miłą atmosferę pracy

Forma kontaktu:

Cv oraz list motywacyjny proszę przesłać na adres:
rekrutacja@uchman.pl

Dokumenty powinny zawierać podpisane oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji ” zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.
o ochronie danych osobowych.

• Bieżące wsparcie prawno-administracyjne działu prawnego
• Projektowanie dokumentów pod nadzorem Doradcy Podatkowego, Radcy Prawnego
• Analiza przepisów i orzecznictwa
• Pisanie artykułów z zakresu prawa podatkowego
• Merytoryczne opracowanie materiałów na spotkania
• Tworzenie, aktualizacja danych
• Kontakt z partnerami

Wymagania:

• Propozycja skierowana jest do osób ze zdanym egzaminem na Radcę Prawnego
lub w trakcie aplikacji
• Umiejętność poruszania się w różnych dziedzinach prawa z naciskiem na prawo podatkowe
• Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

• Obowiązkowość i zaangażowanie
• Dokładność i cierpliwość

Oferujemy:

• Rozwój zawodowy