O nas


Uchman i Partnerzy sp. z o. o. Spółka doradztwa podatkowego, jest podmiotem wpisanym do rejestru osób prawnych uprawnionych do wykonywania doradztwa podatkowego pod numerem 485. Działamy w oparciu o ustawę o doradztwie podatkowym co daje naszym Klientom bezpieczeństwo współpracy z podmiotem działającym w oparciu o przepisy prawa, posiadającym obowiązkowe ubezpieczenie OC od wykonywanej działalności.

Jesteśmy wyspecjalizowaną spółką prawniczą zajmującą się doradztwem podatkowym dla biznesu. Łączymy wiedzę prawną i podatkową z wiedzą o zarządzaniu firmą co daje nam możliwość realizacji skomplikowanych projektów interdyscyplinarnych takich jak ceny transferowe czy restrukturyzacja biznesu. W przypadku problemów z administracją skarbową nasi Klienci otrzymują najlepsze możliwe wsparcie podatkowe i prawne.  Posiadamy w tym zakresie ekspercką wiedzę i wieloletnią praktykę rynkową.

Spółka zatrudnia wysokiej klasy specjalistów w zakresie prawa podatkowego, prawa gospodarczego i zarządzania, mających dogłębną wiedzę i wieloletnią praktykę zawodową. Pracują dla nas doradcy podatkowi i radcowie prawni gwarantujący przestrzeganie zasad zawodów zaufania publicznego w szczególności etyki zawodowej i tajemnicy zawodowej.

Główne obszary naszej działalności to ceny transferowe, restrukturyzacja biznesu, postępowania podatkowe, podatkowe prawo międzynarodowe, audyty podatkowe.

Usługi świadczymy dla firm w całej Polsce, obsługujemy firmy polskie i zagraniczne.